Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-03 17:44:28

Midou Ban

Administrator

Zarejestrowany: 2009-12-19
Posty: 18
Punktów :   -1 

Plan Treningu

Jak wcześniej wspomniał to teraz wytłumaczę wam o co mi biega, a no idzie o to że możecie uwaga ułożyć swój własny plan treningowy który bd polegał na poprawie waszej postaci.

W tym celu tworzycie posta który ma wyglądać tak

Temat: Plan Treningowy Jasia Fasolki
I w poście piszecie tak:

Formuła: Ha znam nie zawodny plan jak wciągu 3 dni zwiększyć swoje zdolności zręcznościowe o ponad 50%  (czyli 50 punków )
Działanie:Zbieranie spadających jabłek z drzewa....kopie drzewo i nagle spada  w H** jabłek zaczynam zbierać
Cel: zebrać wszystkie jabłka nie upuściwszczy żadnego  na ziemie
Czas: 3 dni

Komentarze między treningiem
Dzień pierwszy: kurde to jest nie wykonalne ledwo co uda mi się zebrać 10 jabłek a reszta i tak spada uhh nie podam się no do dzieła koniec przerwy.
Dzień Drugi: QWA qwa qwa niech to szlak nie daje już rady ***** ja *** grhhhh*** o nie nie dam się jeszcze raz !!

Dzień Trzeci Hura udało się widzisz dziadku zebrałem je dokonałem tego

Rezultat: zręczność przed treningiem 25 po treningu  zręczność poprawiła się o 75 punktów czyli dajmy

Tam ma to wyglądać. A Tak wygląda Wzór
Temat:
Formuła:
Działanie:
Cel:
Czas:
Komentarze między treningiem
Rezultat:

Uwaga: Gdy ułożycie taki gotowy plan pozostaje tylko czekać na werdykt Admina stwierdzi krótko Tak lub Nie
P.s Układajcie Trening tak by był w sam raz na wasza rangę, wtedy na 90 % pojawi się odp Tak(to tak samo jak z tworzeniem własnych technik)
Powodzenia

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.compaqots.pun.pl www.ftims.pun.pl www.bringyourownbeer.pun.pl www.metin6.pun.pl www.future-esport.pun.pl